firemný darček

firemne_mydla

Obdarujte darčekom až dvakrát

 

Myslite na svojich zamestnancov. Potešte svojich klientov kvalitným darčekom. Pridajte k propagačným materiálom ešte niečo navyše. Dajte vedieť, že vašej firme záleží na potrebách slabších. Odprezentuje svoju firmu aj cez naše mydlá.

Kúpou mydiel Tamara obdarúvate až dvakrát. Toho, kto darček dostane a tiež tých, ktorí mydlá vyrábajú. Nechajte vyniknúť ľudskosť a vyberte si z ponuky našich voňavých kvalitných kúskov.

Ako môžete využiť naše mydlá pre svoj biznis?


Pripravujete sa na rokovania, dávate dokopy podklady a dokumenty o firme pre potenciálnych klientov? Pridajte k nim mydlo. Vyberte si štýl aby dokonale zapadlo k vášmu biznisu.
Mydlá sú tiež originálnym darčekom na rôznych veľtrhoch. Práve tu si môžete zvoliť menšie mydielka. Na každom jednom bude okrem vašich firemných údajov aj údaj o tom, kde bolo mydlo vyrobené. Je iba na vás, koho obdaruje kvalitným ručne robeným mydlom Tamara.

Naša ponuka:
Mydlá vyrobíme na mieru, presne podľa vašich želaní. Vyberte si farbu, veľkosť i vôňu. Na naše mydlá doplníme vašu firemnú pečiatku a sami si tiež zvoľte svoj štýl. Pri výbere vám radi pomôžeme.


Cenu mydiel určíme podľa toho, koľko ich potrebujete. Minimálny odber je 20 kusov z jedného druhu.

Mydlá vo veľkosti 120 g ponúkame pri odbere do 150 ks 3,50 eur/ kus
Menšie mydlá vo veľkosti 60g pri odbere do 150 ks 2,50 eur/ kus

 

Ak potrebujete mydielok viac, neváhajte nás kontaktovať a cena bude stanovená po dohode.

Dodacia doba je 3 týždne

Prečo mydlá Tamara?

  • Volíte si kvalitu. Do mydiel Tamara pridávame prírodné ingrediencie a silice. Výsledkom je kvalitný produkt s jemnou, nedráždivou vôňou. Mydlo vyrábame teplým procesom. Aby ste ho dostali v najlepšej kvalite, nechávame ho tri týždne odstáť. Počas tohto času mydlo dozrieva a zlepšuje svoje vlastnosti.
  • Ukážte, že vám záleží na podpore tretieho sektora. Mydlá Tamara tvoria ženy s neľahkým osudom, ktoré svoj dočasný domov našli v azylovom dome pre týrané ženy Tamara v Trnave.  Ak držíte v rukách naše mydlo, máte v nich viac než len mydlovú hmotu. Je to srdce a radosť, ktoré doň tieto ženy pri výrobe odovzdali. Výroba ručne robených mydiel je pre ne terapiou, ako sa vysporiadať s ich starosťami.

 

Kúpou mydla podporujete všetky činnosti azylového domu. Výťažok z predaja používame na fungovanie chodu Azylového domu Tamara, na financovanie výrobnej dielne, kde naše klientky pracujú, ako aj na financovanie ubytovania našich klientok a iných aktuálnych veci podľa ich potrieb.
 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.