Moja svadba

Ozvláštnite si svadbu

 

Buďte originálni. Majte o čosi nezabudnuteľnejšiu a hlavne voňavú svadbu aj vďaka našim mydlám. Rozmýšľali ste niekedy, ako sa dajú využiť malé, krásne zabalené mydielka? Inšpirujte sa našou ponukou.

Mydielkomenovka na stôl.
Klasická menovka z papiera vás neláka? Chcete byť výnimoční? Vyberte si z ponuky našich mydiel a využite ich ako nápaditú menovku pri usádzaní vašich hostí. Okrem toho, že každý bude vedieť, kde si má sadnúť, získa aj darček, ktorý mu bude navždy pripomínať vašu svadbu. Milujete levanduľu? Pripravíme pre vás levanduľové mydlo. Túžite po romantickej ruži alebo nežnej hortenzii? Stačí si vybrať. Mydlá vyrobíme presne podľa vašich želaní a farebne prispôsobíme vašej výzdobe. Čo tak kvetinové pre dámy a pre pánov zvoliť mätu? Je to iba na vás.
Ručne vyrábané mydlá Tamara si môžete vybrať v darčekovom balení, v less waste verzii alebo v celofáne. Povedzte nám vaše predstavy, spoločne ich premeníme na čarovnú spomienku.

Aká je cenová ponuka?
Cenu mydielok určíme podľa toho, koľko mydielok potrebujete. Minimálny odber mydiel varených na mieru je 20 kusov z jedného druhu.

Mydlá vo veľkosti 120 g ponúkame pri odbere do 150 ks 3,50 eur/ kus
Menšie mydlá vo veľkosti 60g pri odbere do 150 ks 2,50 eur/ kus

 

Ak potrebujete mydielok viac, neváhajte nás kontaktovať a cena bude stanovená po dohode.

Dodacia doba je 3 týždne

Prečo mydlá Tamara?

Dajte vašej svadbe pridanú hodnotu. Obdaríte nimi až dvakrát. Vašich hostí a náš Azylový dom. Za každým kúskom tejto malej voňavej hmoty je totiž oveľa viac, než len mydlo. Sú to ženy s neľahkým osudom, ktoré svoj dočasný domov našli v azylovom dome pre týrané ženy Tamara v Trnave. Ak držíte v rukách naše mydlo, máte v nich viac než len mydlovú hmotu. Je to srdce a radosť, ktoré doň tieto ženy pri výrobe odovzdali. Výroba ručne robených mydiel je pre ne terapiou, ako sa vysporiadať s ich starosťami.

Kúpou mydla podporujete všetky činnosti azylového domu. Výťažok z predaja používame na fungovanie chodu Azylového domu Tamara, na financovanie výrobnej dielne, kde naše klientky pracujú, ako aj na financovanie ubytovania našich klientok a iných aktuálnych veci podľa ich potrieb.
 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.